Головне меню

Випадкове фото

56.jpg

Головна

 

 

НАЙКРАЩІ СПОРТСМЕНИ:

 

Василевська Марія - (випуск 2006) майстер Спорту міжнародного класу, неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань, першостей тачемпіонатів України з веслування на байдарках. Переможець Юнацьких ігор України 2005 року, учасниця Олімпійського фестивалю у Венеції. 2007р - Призер Чемпіонату Світу з веслування (Франція).

Марія – вихованка спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Олімп» під керівництвом Заслуженого тренера України Шевченка Тараса Юхимовича. З 2007 року є членом збірної команди України з веслування.

 

 

                                                                                                                                                                  

Токар Богдан – (випуск 2006) майстер спорту України, неодноразовий переможець Всеукраїнських та  
 міжнародних змагань з важкої атлетики. 2008р-призер Чемпіонату 
Європи серед юніорів з важкої атлетики м.Санта-Круз (Іспанія), учасник Чемпіонату світу в Колумбії. Завдячуючи прихильності долі, виконав норматив Майстра спорту України за 3 роки занять під керівництвом Заслуженого тренера України Левчука Володимира Михайловича. З 2008 року є членом збірної команди України з веслування.

 

 

 

 

Тимощенко Катерина - (випуск 2006) майстер спорту України, неодноразовий призер кубків тачемпіонатів України з дзюдо, призер Молодіжної першості з боротьби самбо, переможець Всеукраїнських змагань з дзюдо серед жінок. Норматив Майстра спорту України виконала у 2005 році. Є вихованкою спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарева Анатолія Івановича та тренера-викладача Горецького Віктора Анатолійовича.

 

 

 

 

                                                                                                                                                               

Лотоцький Василь - (випуск 2006) майстер спорту України, неодноразовий переможець  Всеукраїнських та міжнародних змагань, призер Юнацьких ігор України 2005 року з боксу. Член юнацької збірної команди України.

Василь 5 років займається боксом у дитячо-юнацькій школі «Юний динамівець» у тренера-викладача Камєнєва Артура Володимировича. В 2006 році був у складі резерву збірної команди України.

 

 

 

 

 Гордійчук Вадим - (випуск 2006) переможець міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо, переможець першостей України з боротьби дзюдо Міністерства освіти і науки України, переможець 26-их Всеукраїнських молодіжних змагань з боротьби дзюдо у м.Кременчуці. Норматив Майстра спорту України виконав у 2005 році. Є вихованцем спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича.

 

 

 

Чикида Юрій – (випуск 2006) майстер спорту України, переможець комплексних змагань з важкої атлетики «Волинь спортивна – 2004», переможець першостей Центральних Рад фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Спартак», переможець міжнародних змагань на призи першого Майстра Спорту Волині Хвесика. За 2 роки занять важкою атлетикою у товаристві «Колос» виконав норматив Майстра спорту України під керівництвом Заслуженого тренера України Левчука Володимира Михайловича. 2008р –на Чемпіонаті Європи серед юніорів в Албанії посів 6м. У 2009 році у складі збірної команди України виборов срібну нагороду у категорії до 77 кг на I чемпіонаті Європи серед юнаків до 23 років. З 2008 року є членом збірної команди України.

 

 

Каразія Тарас - (випуск 2006) майстер спорту України, неодноразовий переможець міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо, призер першостей України з боротьби дзюдо Міністерства освіти і науки України, переможець Кубка Федерації боротьби дзюдо України. Норматив Майста спорту України виконав у 2006 році. Є вихованцем дитячо-юнацької школи «Юний динамівець» під керівництвом Каразії Володимира Євгенійовича.

 

 

 

 

Кондратюк Євгенія - (випуск 2006) майстер спорту України, неодноразовий переможець міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо, призер першостей України з боротьби дзюдо Міністерства освіти і науки України, переможець Кубка України з боротьби самбо. Є вихованкою спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича та тренера-викладача Горецького Віктора Анатолійовича.

 

 

 

 

Гурський Дмитро - (випуск 2006) майстер спорту України, переможець міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо, призер першостей України з боротьби дзюдо Міністерства освіти і науки України, переможець Кубка Федерації боротьби дзюдо України. Норматив майстра спорту України виконав у 2006 році. Вихованецьдитячо-юнацької школи «Юний динамівець» під керівництвом тренерів Пивоварчука Андрія Миколайовича та Каразії Володимира Євгенійовича.

 

 

 

                                                                                                              

Дзюра Петро – (випуск 2007) майстер спорту України, переможець Кубку світу з кікбоксингу у Венгрії в 2005 році, переможець Молодіжних ігор України в 2007 році (тренер Кобель Анатолій Дмитрович)

 

 

 

 

 

Чура Вікторія - (випуск 2007) майстер спорту України, неодноразовий переможець міжнародних змагань з боротьби дзюдо і самбо, призер першостей України з боротьби дзюдо Міністерства освіти і науки України. Норматив майстра спорту України виконала у 2006 році . Є вихованкою спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича та тренера-викладача Горецького Віктора Анатолійовича.

 

 

                                                                                                                   

Сірик Анна - (випуск 2007) майстер спорту України, переможець та призер Чемпіонату України з дзюдо, неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань. Вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича та тренера-викладача Горецького Віктора Анатолійовича.

 

 

 

Сірик Іванна - (випуск 2007) майстер спорту України, призер першостей України з дзюдо Міністерства освіти і науки України. Вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з боротьби дзюдо і самбо під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича та тренера-викладача Горецького Віктора Анатолійовича.

 

 

 

           

Коневський Віктор - (випуск 2008р) майстер спорту України, призер першості Федерації дзюдо м.Києва під керівництвом Заслуженого тренера України Бондарєва Анатолія Івановича.

                                                                                                   

Мухаметаліна Асія – (випуск 2008р) майстер спорту України, призер першостей та чемпіонату України з веслування на байдарках. Вихованка спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з веслування. Тренер Мухаметаліна Ольга Тарасівна.

 

 

 

 

Васильчук Сергій - (випуск 2008р) майстер спорту України, переможець першостей Центральних Рад фізкультурно-спортивних товариств «Колос», «Спартак», переможець міжнародних змагань на призи першого Майстра Спорту Волині Хвесика. В період навчання в ліцеї піднімався на п’єдестал під керівництвом Заслуженого тренера УкраїниЛевчука Володимира Михайловича. Є резервістом збірної команди України з важкої атлетики.

 

 

 

 

Вітинський Назар - (випуск 2009р) майстер спорту України, призер Чемпіонату України з дзюдо, першості Міністерства освіти і науки України, першості ЦР ФСТ «Динамо», переможець Всеукраїнських змагань з рукопашного бою. Тренер – Вітинський Вадим Юліанович.

                                                                                                                                                     

 Терещук Марта - (випуск 2009р) майстер спорту України, призер Чемпіонатів України з велоспорту на шосе, трекові. Тренер Ковальов Віктор Сергійович. Резервістка збірної команди України.

 

 

 

 

 

Лучко Василь - (випуск 2009р) майстер спорту України, неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань, призер Чемпіонату України з веслування на байдарках і каное.

Беломоїна Яна – (випуск 2009р) майстер спорту України, неодноразовий переможець та призер Чемпіонатів України з велоспорту на шосе, трекові та з маунтенбайку. В червні 2009р у складі юніорської збірної команди України приймала участь в Чемпіонаті Європи з велоспорту під керівництвом тренера Ковальова Віктора Сергійовича. З 2009 року є кандидатом до збірної команди України.

 

 

 

                                                                                                                       

Галух Діана – майстер спорту України, переможець Всеукраїнських літніх сільських ігор з дзюдо 2007 року, Першості МОН України з дюздо, переможець міжнародного турніру категорії «А» з дзюдо «Олімп надії» у 2008р, переможець Спартакіади школярів України з дзюдо, переможець Юнацьких ігор України з дзюдо в 2009р та призер Чемпіонату Європи серед юніорів. Вихованка ФСТ «Колос» під керівництвом тренера Сакіра Олега Борисовича за активної участі батька Віктора Григоровича. З 2008 року є кандидатом до збірної команди України.

 

 

Герасимович Олександр – майстер спорту України, неодноразовий переможець та призер міжнародних та Всеукраїнських змагань з дзюдо, срібний призер Всеукраїнських літніх сільських ігор з дзюдо 2007 року, бронзовий призер першості Міністерства освіти і науки України з дзюдо, переможець Юнацьких ігор України з дзюдо в 2009р під керівництвом тренера Крищука Анатолія Анатолійовича.

 

Тищук Максим – майстер спорту України, призер Чемпіонату України з веслування серед ліцеїв та УФК у м.Дніпропетровську, переможець юнацьких ігор України з веслування на байдарках і каное в 2009р під керівництвом Заслуженого тренера України Шевченка Тараса Юхимовича.

 

МЕРЕЖА ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ В ЛІЦЕЇ

 Ранкова фізична зарядка (щодня, крім вихідних та святкових днів);

Планові уроки з фізичної культури (згідно з розкладом, відповідно до навчальної програми «Фізична культура»), з прикладної фізичної підготовки (відповідно до програми «Захист Вітчизни» для ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою);

Спортивно-масова робота з ліцеїстами курсів (щодня, крім вихідних та святкових днів);

Робота з дітьми, які потребують корекції фізичного розвитку:

-          закріплення “сильних” за “слабкими”;

-          робота “слабких” на робочих місцях в якості старших;

-          коловий метод тренування (+ щотижня загальна робота фронтальним методом).

Індивідуальні та групові заняття з членами команд ліцею з видів спорту:

-          баскетбол;

-          волейбол;

-          футбол (юнаки, дівчата);

-          військове багатоборство;

-          скелелазіння;

-          карате;

-          гирьовий спорт

Навчально-тренувальний процес з обдарованими дітьми:

-     пошук і відбір спортивно-обдарованих дітей;

-        діагностика (моніторинг вступного періоду);

-        створення банку «Обдарованість»;

-        організація навчальної позаурочної діяльності (тренувальний процес);

-        організація пізнавальної діяльності (змагання на рівні ліцею);

-        моніторинг та аналіз успіхів та досягнень учнів;

-        розробка рекомендацій учням, учителям стосовно розвитку здібностей і обдарувань дітей та їх професійної орієнтації;

-        обговорення питання організації даної роботи та її результативності на засіданні методичних об’єднань

Система спортивних змагань, конкурсів

 

erzurum escort isparta escort
srtipe.com izmir escort
escort sanliurfa escort siirt
free porn movies hd porn movies
huluhub.com
gaziantep escort bayan gaziantep escort