Головне меню

Випадкове фото

62.jpg

Результативність виступів ліцеїстів

у предметних турнірах, олімпіадах, творчих конкурсах

у 2 семестрі 2017-2018 н.р.

        У січні-лютому на Волині проходив ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Ліцеїсти та викладачі взяли активну участь у  цих інтелектуальних змаганнях та досягли високих результатів.

        Ліцеїсти 11 класів Вікторська Анастасія та Драницький Дмитро здобули 1 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Керівник Васейко О.С.

        Ліцеїстки 10 класів Миркун Юлія та Зубик Катерина  вибороли 1 та 2 місце відповідно у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури. Керівники Шиць А.А. та Антош Г.П.

        Ліцеїст Драницький Дмитро  завоював 1 місце  у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  історії (керівник Клок С.О.), та 2 місце на у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (керівник Угринович Г.П.).

        Ліцеїсти 11 та 10 класів Дуда Петро, Мусій Іван та Пилип’як Тарас зайняли відповідно 2 та 3 місця у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (керівники Семенова-Сусь О.О., Трачук Т.В.), також ліцеїст Мусій Іван зайняв 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (керівники Сусь О.О., Власюк О.Л.)., а ліцеїст 9 класу Аршулік Андрій завоював 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (керівник Ільюх М.М.).

        Ліцеїст 11 класу Антончик Іван та ліцеїст 10 класу Сачук Олександр вибороли 2 місце, а ліцеїст 10 класу Демчук Ілля здобув 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (керівник Угринович Г.П., Главічка Н.В., Мельнійчук М.М.).

        Ліцеїсти 11 класів Литвин Андрій та Теряткін Назарій здобули відповідно 2 та 3 місце  у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій (керівники Власюк О.Л., Бойко Н.М.).

        Ліцеїстка Чуйко Анастасія здобула 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (керівник Косміна Р.І.).

        Ліцеїст 11 класу Медведєв Дмитро отримав 2 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (керівник Кликочко П.Ю.).

        Ліцеїстка  10 класу Бороденкова Софія виборола 2 місце у  ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (керівник Пастушук В.А.).

        Ліцести 11 класів Корнійчук Максим та Митчик Сергій  здобули 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології та біології відповідно (керівники Кривич О.С., Журавльов О.А.). Ліцеїст 10 класу Мельник Тарас завоював 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (керівник Мирончук І.В.). Ліцеїстка 9 класу Гладчук Дарина виборола 3 місце у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (керівник Денисюк Г.М.).

        Ліцеїсти 11 класів Лесик Сергій та Літвінчук Володимир вибороли 2 та 3 місце відповідно у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (керівники Сусь С.І., Власюк О.Л.).

        Ліцеїстка 10 класу Коваль Божена виборола 3 місце  у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства (керівник Дорошенко О.М.).

        У Всеукраїнському конкурсі «100-річчя української дипломатії: минуле, сьогодення, перспективи», організованому колегією наукового товариства ім.. Олексанра Оглобина факультету міжнародних відносин національного університету «Острозька академія» ліцеїстка 11 класу Вікторська Анастасія отримала 2 місце (учитель Косміна Р.І.).

        У ІІІ (обласному) етапі XVI! Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література» перемогла Калабська Ірина, ліцеїстка 11 класу (учитель Антош Г.В.).

        У ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук перемоги здобули: Калабська Ірина (2 місце, правознавство), Хвостюк Олексій (2 місце - біологія), Корнійчук Максим (3 місце - валеологія) – ліцеїсти 11 класів, Мохнюк Ілля (3 місце – українська література), Федчук Серафим  (3 місце – історія).

        18 березня проходив ХХ обласний турнір юних істориків. Команда ліцеїстів 10 та 11 класів (Демчук Ілля, Калабська Ірина, Сацик Даниїла, Мельник Тарас, Йонак Олександр)  виборола 3 місце (учителі Юхимчук О.А., Синя А.С., Косміна Р.І., Клок С.О.).

        Серед переможців у індивідуальному рейтингу ХХ обласного турніру юних істориків визнано Калабську Ірину - 2 місце.

erzurum escort isparta escort
srtipe.com izmir escort
escort sanliurfa escort siirt
free porn movies hd porn movies
huluhub.com
gaziantep escort bayan gaziantep escort