Головне меню

Випадкове фото

84.jpg

 

Результати участі ліцеїстів в змаганнях різного рівня за роки створення спортивного відділення

(2003-2013р.р.)

 

2005-2006 н.р.

2006-2007н.р.

2007-2008н.р.

2008-2009н.р.

2009-2010н.р.

2010-2011 н.р.

2011-2012 н.р.

2012-2013 н.р.

2003-2013н.р.

- держ.  рівень

35

призових  місць

76

призових  місць

74

призових  місць

104

призових місця

58

призових місць

45

призових місць

43

призових місць

42

призових місця

525

призових місця

Всеукраїнські

змагання

26

призових місць

16

призових місць

19

призових місць

32

призових  місця

33

призових місця

21

призове місце

18

призових місць

30

призових місця

201

призових місць

Кубки та

Чемпіонати

України

Першості

України

9

призових місць

60

призових  місць

55

призових  місць

72

призових  місця

25

призових місць

24

призових місця

25

призових місць

12

призових місць

324

призових місць

- міжнародні

турніри

24

призових  місця

24

призових  місця

33

призових  місця

41

призове  місце

16

призових  місць

12

призових  місць

10

призових  місць

9

призових місць

225

призових  місць

     

– Чемпіонат Європи

– Кубок світу

 

Кубок Європи -2м – 2уч

Олімп ігри – 13м

4м – Чемпіонат Європи

1м – Кубок світу

3м – Чемпіонат Європи

Кубок Європи -2м – 2уч

- Першості

Центральних  РадФСТ;МОН

-

9

призових  місць:

6

призових  місць:

2

призових  місця:

     

2

призових місця

41

призових місць:

Обласний рівень

 

185

призових  місць:

75

призових  місць:

44

призових  місць:

69

призових  місць:

58

призових місць:

82

призових місця:

64

призових місць

49

призових місць

847

призових місць

міжобласний

рівень

2

призових  місця:

20

призових  місць:

5

призових  місць:

     

8

призових  місць

7

призових місць

71

призових  місць:

 Розрядні норми виконали 

 

всього випуск

к-ть розрядників

МС

КМС

1-3р

юн

2005-2006н.р.

39

38

9

7

18

4

2006-2007н.р.

40

35

4

9

20

2

2007-2008н.р.

40

24

3

7

10

4

2008-2009н.р.

51

34

4

11

14

5

2009-2010н.р.

68

43

5

14

18

6

2010-2011н.р.

52

38

 

12

20

6

2011-2012н.р.

76

56

2

16

18

20

2012-2013н.р.

51

30

 

12

16

2

за усі роки

417

298

27

88

134

49

 

РЕЗЕРВІСТИ та ЧЛЕНИ ЗБІРНИК КОМАНД УКРАЇНИ

Василевська Марія - МСМК з веслування на байдарках і каное член збірної команди України 2008-2012р           Призер чемпіонату світу

Токар Богдан – МС з важкої атлетики.  2008, 2009р  член збірної команди України

Чемпіонат Європи серед юніорів (м.Санта-Круз Іспанія – 5м, в поштовху – 3м)

Чемпіонат світу серед юніорів (Колумбія) 62кг-10м

12-20.09.08р - Чемпіонат Європи серед юніорів (м.Дюрес, Албанія) 62кг-5м

Чикида Юрій – МСМК з важкої атлетики. 2009р член збірної команди  України

12-20.09.08р - Чемпіонат Європи серед юніорів (м.Дюрес, Албанія) 77кг-6м

11-18.10.2009р  - Чемпіонат Європи серед юнаків до 23 років(Польща) 77кг -2м

Лотоцький Василь – МС з боксу 2006р-резерв юніорської збірної команди  України

Клімович Андрій – МС з боксу 2008р-кандидат до юніорської збірної команди  України

Дзюра Петро – МС з кікбоксингу переможець Юнацьких та Молодіжних ігор України 2007,2008

Васильчук Сергій – МС з важкої атлетики 2009р – резерв збірної команди  України

Галух Діана – МС з дзюдо 10.07.2008р - Чемпіонат Європи серед юн до 16 років (Сараєво) 40кг-3м

Беломоїна Яна – МС з велоспорту 2009р - кандидат до збірної команди України

15.08.2009р - Чемпіонат Європи з велоспорту на трекові серед юніорів (Хорватія)  8м;

2010р-срібний призер Чемпіонату світу серед юніорів

2012р – 15м ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ (Лондон) маунтенбайк

Терещук Марта – МС з велоспорту 2009р - резервістка збірної команди України

Каїн Джулія – КМС з кікбоксингу      25-30.09.2009р – Кубок світу (м.Ялта)  48кг-1м

 2009р - Член збірної команди  України

Андрійчук Олександр – МСМК з ППС 2010р – призер Чемп світу

Ковальська Галина – КМС з дзюдо 2012р – дворазовий призер етапів Кубку Європи.Кандидат до збірної команди України

 

Змагання з профільних дисциплін

Участь в чемпіонаті серед допризовної молоді

2003р- Обласна спартакіада серед допризовної молоді  8м (22970 очок)

2004р- Обласна спартакіада серед допризовної молоді  1м (26510 очок)  Чемпіонат України – 8м

2005р- Обласна спартакіада серед допризовної молоді  1м (29300 очок)   Чемпіонат України – 5м

2006р- Обласна спартакіада серед допризовної молоді   1м (34550 очок)   Чемпіонат України – 2м

2007р - Обласна спартакіада серед допризовної молоді  1м (31650 очок)   Чемпіонат України – 8м

2008р -  Обласна спартакіада серед допризовної молоді    -    4м

2009р -  Обласна спартакіада серед допризовної молоді    -    3м

2010р - Обласна спартакіада серед допризовної молоді     -   1м   Чемпіонат України – 6 м

2010р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв – 3м

2011 р - Обласна спартакіада серед допризовної молоді   1м 

2011 р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв – 5м 2011 р - Чемпіонат України – 3м 2012 р - Обласна спартакіада серед допризовної молоді   1м 

2012 р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв – 1м

 2012 р - Чемпіонат України – 3м

2013 р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв – 5м

 2013 р - Чемпіонат України – 5м 

 

Участь в змаганнях з пожежно-прикладного спорту

2003р – обласні змагання  - 1м    Першість України – 14м

2004р – обласні змагання  - 2м    Першість України – 8м

2005р – обласні змагання  - 3м    Першість України – 5м

2006р – обласні змагання  - 1м    Першість України - 4м

2007р - обласні змагання  - 1м    Першість України - 3м

2009р - обласні змагання  - 1м    Чемпіонат України -3м

2010р - обласні змагання  - 2м    Чемпіонат України -4м

2011р - Чемпіонат України в приміщенні -2м

2012р – Чемпіонат України – 1м

2013 р - Чемпіонат України – 5м

 

Участь в л/а естафеті серед навчальних закладів міста

 

2003р – 2м (серед команд 2-ої групи – училища, коледжі)

2004р – 1м (серед команд 3-ої групи – ЗОШ 2-3 рівнів акредитації)

2005р – 1м (серед команд 3-ої групи – ЗОШ 2-3 рівнів акредитації)

2006р – 1м (серед команд 3-ої групи – ЗОШ 2-3 рівнів акредитації)

2007р – 1м (серед команд 2-ої групи – училища, коледжі)

2008р – 2м (серед команд 2-ої групи – коледжі, технікуми) – 11,44 хв

2010р – 2м (серед команд 4-ої групи – ліцеї) – 11,54 хв

2011 р – 1м (серед команд 4-ої групи – ліцеї),   2м – серед усіх команд-учасників

2012 р – 1м (серед команд 4-ої групи – ліцеї)

2013 р - 1м (серед команд 4-ої групи – ліцеї)

 

 

БОКС, КІКБОКСИНГ

Підготовлено 2 МС України ( по одному з видів). Лотоцький Василь, Дзюра Петро – обидва в роки навчання були в складі юнацьких збірних команд України. Лотоцький Василь - неодноразовий призер і переможець Чемпіонатів України з боксу; Дзюра Петро - переможець Юнацьких та Молодіжних Ігор України з кікбоксингу.  Закінчили ліцей 18 Кандидатів в МС України з цих видів. (тренери: Боярчук П.В., Камєнєв А.В.)

 

ВЕЛОСПОРТ

Випускниці 2009 року виконали нормативи Майстрів спорту України. (Підготовлено Заслуженим тренером України Ковальвим)

Беломоїна Яна – МС з велоспорту 2009р - кандидат до збірної команди України

15.08.2009р - Чемпіонат Європи з велоспорту на трекові серед юніорів (Хорватія)  8м;

2010р - срібний призер Чемпіонату світу серед юніорів

2012р – Виборола ліцензію на участь в ОЛІМПІЙСЬКих ІГРАХ (Лондон), де посіла  15м -  маунтенбайк

Терещук Марта – МС з велоспорту 2009р - резервістка збірної команди України. 10м на Чемпіонаті світу серед юніорів

 

ВАЖКА  АТЛЕТИКА

З 2003 року відкрито відділення важкої атлетики в ліцеї. Команда Заслуженого тренера України Левчука Володимира Михайловича за усі роки співпраці підготували: 1 – Майстер спорту міжнародного класу, 3 – МСУ, 9 – КМС з важкої атлетики. Чикида Юрій – лише за 2 роки навчання в ліцеї виконав норматив Майстра спорту України. За олімпійський цикл підготовки був введений в склад збірної команди України, виборов срібну медаль на Чемпіонаті Європи в 2009 р, призове місце на Чемпіонаті світу в 2012 році, виборов ліцензію на Олімпійські ігри в Лондоні 2012 року.

 

ПОЖЕЖНО-ПРИКЛАДНИЙ СПОРТ (ППС)      ТА      ВІЙСЬКОВЕ БАГАТОБОРСТВО

Підготовлено в ліцеї 3 МС та 26 КМС з даних видів спорту. Троє випускників є членами збірної команди України з ППС,

1 – Майстер спорту міжнародного класу. (тренер – ЗТУ Сацик Сергій Іванович)

2007р - Першість України з ППС - 3м

2009р – Юнацький Чемпіонат України з ППС -3м

2011р – Юнацький Чемпіонат України в приміщенні з ППС-2м

2012р – Юнацький Чемпіонат України з ППС– 1м

2013 р - Юнацький Чемпіонат України з ППС в приміщеннях – 4м

2013 р - Юнацький Чемпіонат України з ППС– 5м

 

2010р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв з військового багатоборства – 3м

2011 р – Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді – 3м

2012 р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв з військового багатоборства – 1м

2012 р - Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді – 3м

2013 р – Всеукраїнська спартакіада серед військових ліцеїв з військового багатоборства – 5м

2013 р - Всеукраїнська Спартакіада серед допризовної молоді – 5м

 ВЕСЛУВАННЯ

Розпочата співпраця ліцею із Школою Олімпійського Резерву з веслування на байдарках і каное з дня заснування спортивного відділення у вересні 2003 року. Заслуженим тренером України Шевченком Тарасом Юхимовичем і його тренерським складом підготовлено 1 Майстер спорту міжнародного класу, 3 – МС, 5 – КМС. Вихованка ліцею Василевська Марія – призерка Чемпіонату світу з веслування на байдарках, член збірної команди України, кандидат на участь в олімпійських іграх 2012 року.

 

ДЗЮДО, САМБО, БОЙОВЕ САМБО, СУМО

З видів боротьби підготовлено за усі випуски : 16 Майстрів спорту України ; 11 Кандидатів в Майстри спорту. Навчається 8 КМС. Одна випускниця в роки навчання – член юнацької збірної команди України з дзюдо – Галух Діана – МС з дзюдо 10.07.2008р – Чемпіонат Європи серед юн до 16 років (Сараєво) 40кг-3м

Учениця Ковальська Галина – КМС з дзюдо Кандидат до збірної команди України. 2012р – дворазовий призер етапів юнацького Кубку Європи з дзюдо. (ЗТУ Бондарєв Анатолій Іванович)

 

РУКОПАШНИЙ БІЙ

Почали культивувати з 2009 року. Підготовлено 5 кандидатів в Майстри спорту. Юнаки є неодноразовими переможцями міжнародних і Всеукраїнських змагань. (тр Гузов С.М.)

 Цьогорічні ліцеїсти Сковородецький Ігор виборов 4 місце на Чемпіонаті Європи серед юнаків з даного виду спорту; Боярчук Максим – бронзовий призер Чемпіонату світу серед юнаків з універсального бою

 

 

2003-2006 р.р.

1

Василевська М

мс

веслування

2

Лотоцький В

мс

бокс

3

Токар Б

мс

в/а

4

Юмаділов В

кмс

дпю

5

Білера С

кмс

лижний спорт

6

Чикида Ю

мс

в/а

7

Кобель Д

кмс

кік-боксинг

8

Гнатенко І

кмс

кік-боксинг

9

Гурський Д

мс

дзюдо

10

Тимощенко К

мс

дзюдо

11

Кондратюк Є

мс

дзюдо

12

Разумов О

кмс

бокс

13

Матіюк Б

кмс

бокс

14

Гордійчук В

мс

дзюдо

15

Каразія Т

мс

дзюдо

16

Андрійчук О

кмс

Пожежний спорт

 

2007р

1

Артинюк Роман

кмс

дпю                           №203-3/2.06.06

2

Климович Андрій

кмс

бокс                         №154-3/17.06.05

3

Нікіта Денис

кмс

бокс                         №185-3/18.04.07

4

Наваранчук Володя

кмс

дпю                         №127-3/14.04.06

5

Миронюк Анатолій

кмс

дпю                         №282-3/19.06.07

6

Чамбула Максим

кмс

дпю                          №203-3/2.06.06

7

Бондаренко Микола

кмс

дпю                          №203-3/2.06.06

8

Забожчук Тетяна

кмс

весл-ня                    №298-3/10.11.04

9

Дзюра Петро

мс

кікбоксинг

10

Сінкевич Олег

кмс

в/а                            №454-3/29.12.06

11

Сірик Анна

мс

самбо

12

Сірик Іванна

мс

самбо

13

Чура Вікторія

мс

дзюдо                      №4083/ 30.11.06

 

2008р

1

Васильчук Сергій

мс

в/а

2

Гарбарчук Мирослава

кмс

кікбоксинг             №37/14.03.06р,№282  3/19.06.07р

3

Сас Юрій

кмс

дзюдо              №334-3   / 4.10.06р

4

Міщук Тетяна

кмс

дзюдо            №192-3/18.04.08р

5

Мухаметаліна Асія

мс

веслування          №2766/03.08.07р

6

Коневський Віктор

мс

дзюдо                 

7

Солтис Михайло

кмс

в/а                      №515-3 / 14.12.07р

8

Смаль Юрій

кмс

в/а                  №515-3 / 14.12.07р

9

Пісачук Людмила

кмс

веслування          №192-3/18.04.08 р

10

Кунц Тетяна

кмс

веслування   №192-3/18.04.08р

 

2009р

1

Старовойтову Дарина

кмс

Дзюдо                           №192-3/18.04.08р  

2

Гінайло Тарас

кмс

Бокс                              №504-3 / 6.12.07р

3

Вітинський Назар

мс

Дзюдо                           2009р

4

Андрощук Ольга

кмс

Художня гімнастика      2007р

5

Лучко Василь

мс

Веслування                 22.06.08р

6

Павлюк Сергій

кмс

Веслування                 22.06.08р

7

Гнатюк Олександр

кмс

кікбоксинг                   22.06.08р

8

Каптановський Павло

кмс

кікбоксинг                   22.06.08р

9

Якобчук Ольга

кмс

кікбоксинг                   22.06.08р

10

Дейнек Андрій

кмс

кікбоксинг                   22.06.08р

11

Біломоїна Яна

мс

Велоспорт                   2009р

12

Терещук Марта

мс

Велоспорт                   2009р

13

Фаїзов Олександр

кмс

Греко-римська б-ба    2008р

14

Гриппа Віктор

кмс

ДПЮ                           2009р

15

Фурса Ростислав

кмс

ДПЮ                           2009р

 

2010 р.

1

Галух Діана

мс

Дзюдо     ПРИЗЕР ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2009р

2

Мусієнко Марина

кмс

Дзюдо                            2008р

3

Кучеренко Ігор

кмс

Бокс                              №504-3 / 6.12.07р

4

Мухаметалін Арсен

кмс

Веслування                  №282-3 / 19.06.07р

5

Шелест Тетяна

кмс

Веслування                  22.06.08р

6

Можар Роман

кмс

Бокс                              №504-3 / 6.12.07р

7

Тищук Максим

мс

Веслування                  №356-3 / 23.08.07р

8

Каїн Джулія

кмс

Кікбоксинг        ПЕРЕМОЖЕЦЬ КУБКУ СВІТУ 09р

9

Устіменко Майя

кмс

Кікбоксинг                    22.06.08р

10

Герасимович Олександр

мс

ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЮНАЦЬКИХ ІГОР УКРАЇНИ 09

11

Бущук Дмитро

кмс

Кікбоксинг  призер Всеукраїнських змагань

12

Лозовицький Роман

кмс

Кікбоксинг   призер Чемпіонату України

13

Мартинюк Дмитро

мс

Дзюдо, самбо

14

Лукянчук Володимир

кмс

Важка атлетика

15

Шевчик Михайло

кмс

Важка атлетика

16

Вінцюк Яна

кмс

Важка атлетика

17

Каррієв Максим

кмс

дзюдо

18

Кретов Віталій

мс

2010 Переможець Всеукр змаг на призи Машуренка

19

Тарасюк Людмила

кмс

Веслування

 

2011 р

1

Крищук Станіслав

кмс

Дзюдо                       ЧЕМПІОН УКРАЇНИ      2008р

2

Худич Дмитро

кмс

Дзюдо 09р - 5м   на ЮНАЦЬКИХ ІГРАХ УКРАЇНИ

3

Столярук Назар

кмс

Рукопашний бій          призер Всеукраїнських змагань

4

Ботнарюк Ол-др

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

5

Гетманчук Павло

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

6

Яблончук Ігор

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

7

Водько Андрій

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

8

Третіхлєб Ол-др

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

9

Стасюк Тарас

кмс

Військове багатоборство – 2010р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

10

Арсенюк Михайло

кмс

в/а призер Всеукраїнських змагань

11

Василевська Свєта

кмс

Бокс – призерка Чемпіонату України, член збірної України

12

Горбатюк Артем

кмс

Дзюдо

 

2012р

1

Костевич Мирос

мс

Призер Чемпіонату України з сумо серед чоловіків – 2012р

2

Семенюк Михайло

кмс

дзюдо

3

Гордійчук Михайло

кмс

2011р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді

4

Савлук Руслан

кмс

Дворазовий бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді, Спартакіади серед військових ліцеїв

5

Снітко Андрій

кмс

2011р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді

6

Божук Роман

кмс

Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді, переможець Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв

7

Ревко Роман

кмс

Переможець Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв. Дворазовий бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді

8

Семенович Андрій

кмс

2011р Бронзовий призер Всеукраїнської Спартакіади серед допризовної молоді

9

Войтюк Оксана

кмс

дзюдо

10

Ковальський Тарас

мс

Призер Чемпіонату України з сумо серед чоловіків – 2012р

11

Никитюк Богдан

кмс

Тхеквандо   2011р – Чемпіонат України 5 місце

12

Гоменчук Інна

кмс

Дзюдо – бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів

13

Корнійчук Тетяна

кмс

Призер Чемпіонату України з лижного туризму

14

Цьок Тарас

кмс

1,2 місця  Чемпіонат України з веслування

15

Климець Ірина

кмс

Неодноразовий призер Чемпіонату України з л/а метань

16

Ткачук Олександр

кмс

дзюдо

17

Мацук Олександр

кмс

Виконання вимог класифікації України          -          важка атлетика

18

Назарчук Олег

кмс

Важка атлетика

 

2013р

1

Мельниченко Володимир

КМС

Кікбоксинг – призер Спартакіади школярів України

бокс

2

Войтович Валерія

КМС

плавання, таеквон-до

3

Ковальська Галина

КМС

Дзюдо – дворазовий срібний призер Кубку Європи

4

Гінайло Володимир

КМС

Бокс – призер Чемпіонату України

5

Алієва Софія

КМС

Дзюдо – переможець міжнародних змагань

6

Вірич Олег

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

7

Ісько Петро

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

8

Колесніков Владислав

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

9

Новицький Роман

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

10

Нехін Микола

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

11

Мельничук Ігор

КМС

в/б - призер Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді

12

Каргін Дмитро

КМС

рукопашний бій   неодноразовий переможець Всеукраїнських та міжнародних змагань

escort beylikduzu istanbul escort mecidiyekoy escort beylikduzu escort beylikduzu escort beylikduzu escort sirinevler escort sirinevler escort beylikdz escort şişli escort şirinevler escort avrupa yakası escort çapa escort beylikdz escort sisli escort mecidiyekoy escort sisli escort
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
atasehir escort pendik escort atakoy escort halkali escort avcilar escort sirinevler escort
erzurum escort isparta escort
gazianteplie.com izmir escort
escort sanliurfa escort siirt
porno
free porn movies hd porn movies
huluhub.com
gaziantep escort bayan gaziantep escort