Головне меню

Випадкове фото

122.jpg

Наші творчі здобутки

2004р

1.Обласний конкурс різдвяно-новорічної атрибутики «Дідух»-3місце

2005р

1. Литвинюк Ю. -Всеукраїнський фестиваль –конкурс  дитячо-юнацького пісенного мистецтва «Кришталевий жайвір» м.Яворів -3місце

2. Литвинюк Ю. –Всеукраїнський конкурс молодих виконавців сучасної пісні «Володимир2004» м.Володимир-Волинський – 1місце

3. Литвинюк Ю. - Всеукраїнський духовний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Оберіг надії» - Гран-прі

4.  Литвинюк Ю.- Відкритий конкурс –фестиваль сучасної пісні танцю «Кришталевігрона» - 1місце

5. Литвинюк Ю. – Всеукраїнський відкритий благодійний молодіжний фестиваль «Золота підкова» - 2місце

2006р

1. Литвинюк Ю.-Всеукраїнський благодійний фестиваль «Чорноморські ігри»

Дипломант

2. БудчикП. – Обласний конкурс «Космічні фантазії» - 2місце

3. Команда КВК ліцею «ДМБ»- Обласні ігри КВК та ЮІР м.Луцьк – 1місце.

4. Команда КВК ліцею «ДМБ»- Регіональні ігри КВК у м. Житомирі – 3місце

5. Збірна команда ліцею – 29зліт команд ЮІР у міжнародному дитячому таборі «Артек» м. Ялта – 7місце

2007р

1.Білополова Т. – Обласний конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» - 3місце

2. Литвинюк Ю.- Обласний конкурс української пісні серед дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування м. Луцьк – 1місце

3. Литвинюк Ю.- Перший обласний інтеграційний фестиваль «Забавляночка»-Дипломант

4. Литвинюк Ю.- 8Всеукраїнський дитячий фестиваль –конкурс класичної та камерної музики- 1місце

2008р

1.Федорчук Р.- Міжнародний пісенний конкурс «Західний регіон» м.Рівне - 2місце

2.Сьомкін Д - Міжнародний пісенний конкурс «Західний регіон» м.Рівне  -Дипломант

3.  Сьомкін Д – Обласний конкурс «Талановиті діти України»-1місце

4. Сьомкін Д – Всеукраїнський конкурс «Талановиті діти України» м.Київ - Гран-прі

5. Папінко О - Обласний конкурс «Талановиті діти України»-1місце

6. Применко А.- Міжнародний конкурс «Пісенні барви» - 4місце

7.Применко А – Фестиваль дитячо-юнацької пісенної творчості «Оаза дивомрій» - Гран-прі

2009р

1.Литвинюк Ю- Обласний конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки»-1місце

2.Кобринець А- Обласний конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» 3місце

3.Головатюк С – Обласний конкурс сучасної української пісні «Срібні дзвіночки» - 3місце

4.Лавренюк Ю- Обласний конкурс «Тепло дитячих сердець» - 1місце

5.Лавренюк Ю- Всеукраїнський конкурс «Тепло дитячих сердець» - 2місце

6. Самчинська М., Головатюк С – Всеукраїнський конкурс «Тепло дитячих сердець» - 3місце

7.Цьок Т – Міський конкурс «Таланти багатодітної родини» - 1місце

8.Кухарик В  – Міський конкурс «Таланти багатодітної родини» - 1місце

9.Буяльський Б - Міський конкурс «Таланти багатодітної родини» - 3місце

10.Команда ліцею «Волинські яструби» - Всеукраїнська спортивна гра «Джура»- 2місце

 

 2010р

1.Кобринець А -  Всеукраїнський фестиваль – конкурс присвячений

65-річчю Перемоги у Великій Вітчизняній війні «Пам'ять серця»  м. Київ –

2 місце

2.Михайлець В - Всеукраїнський фестиваль - конкурс присвячений

 65-річниці Перемоги  у Великій Вітчизняній війні «Пам'ять серця» м. Київ «Гран –прі»

3.Кухарик В - Обласний конкурс сучасної Української пісні «Срібні дзвіночки»

                                               3 місце;

4.Кухарик В -Всеукраїнський фестиваль - конкурс присвячений 65-річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні «Пам'ять серця» м. Київ - 3місце

5.Кухарик В - Всеукраїнський фестиваль «Юні таланти України» м.Київ- 3місце

6.Михайлець В - Всеукраїнський фестиваль «Юні таланти України» м.Київ- - 2місце

7.Вокалиний ансамбль «Соколи» - Всеукраїнський фестиваль «Юні таланти України» - 1місце

2011р

1.Кухарик Віктор -Всеукраїнський конкурс –фестиваль «Пам'ять серця» присвячений 70-річчю початку Великої Вітчизняної війни та 66-й річниці Перемоги над фашистськими загарбниками  м.Київ  Гран –прі

2.Применко А - Всеукраїнський конкурс –фестиваль «Пам'ять серця» присвячений 70-річчю початку Великої Вітчизняної війни та 66-й річниці Перемоги над фашистськими загарбниками  м.Київ – 2місце

3.Русу В -Лауреат Всеукраїнського фестивалю сучасного естрадного мистецтва м.Тернопіль

 

 2012р

1.Михайлець В. - Міжнародний фестиваль –конкурс «Планета мистецтв» - 1місце

2013р

1.Сковородецький  І. – Обласний конкурс  української сучасної пісні - 1Місце

2.Шацька Ю. – Міжнародний фестиваль-конкурс  мистецтв «Grand Music Fest»  м. Харків - 3місце        

 

Діяльність команди – учасниці дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») «Волинські яструби»

2009р – IV обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів Волині «Нащадки козацької слави», дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гра українського козацтва «Сокіл» («Джура») – 1 місце.

22.05. – 24.05. 2009 р. м. Київ – фінальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») – 2 місце.

2010р. – V обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів Волині «Нащадки козацької слави», дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура») – 1 місце.

16-25 липня 2010 р. (с. Осій, Іршавський р-н., Закарпатська обл..) – Всеукраїнський оздоровчий зліт  учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура -2010») – 1 місце.

     19-21 травня 2011 р. (урочище Озюрко Камінь-Каширського району) - VI обласний фізкультурно-патріотичний Фестиваль школярів Волині «Нащадки козацької слави», присвячений Дню Незалежності України – 1 місце.

   Липень 2011р. , м. Чернігів - Всеукраїнський оздоровчий зліт  учасників дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура -2011») –

1 місце.

 4 - 6 травня 2012р. (урочище Озюрко Камінь-Каширського району, Волинської області) -  VII обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри українського козацтва "Сокіл" ("Джура") серед  команд обласних ліцеїв, шкіл-інтернатів, загальноосвітніх шкіл і дитячо-юнацьких громадських об'єднань – 1 місце.

  З 18 по 24 липня 2012 року (база Центрального табору туристського активу учнів України (Закарпатська область, Іршавський район, с. Осій)) - III (Всеукраїнський) етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Карпатська Січ: Джура-2012» - 1 місце.

14-16 травня 2013 року (с. Тур, оз. Святее, Ратнівського району)

    VIII обласний фестиваль фізичної культури та військово-патріотичного виховання учнівської молоді волині, обласний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») - 1 місце

 

     

Досягнення  ліцейного духового оркестру.

(керівники: Гнатюк М.І., Оліферчук С.В.).

 

2011р. -  Обласний конкурс духових оркестрів  загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, обласних ліцеїв - 3місце.

2012 р.  -  Обласний конкурс духових оркестрів  загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, обласних ліцеїв - 3місце.

2013р. - -  Обласний конкурс духових оркестрів  загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів, обласних ліцеїв – 2 місце

escort beylikduzu istanbul escort mecidiyekoy escort beylikduzu escort beylikduzu escort beylikduzu escort sirinevler escort sirinevler escort beylikdz escort şişli escort şirinevler escort avrupa yakası escort çapa escort beylikdz escort sisli escort mecidiyekoy escort sisli escort
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
Pornolar sikis izle, turk sex

pornolar

turk porn

turk sex sikis seyret

porno hd izlemek icin en ideal sex sitesi.
atasehir escort pendik escort atakoy escort halkali escort avcilar escort sirinevler escort
erzurum escort isparta escort
gazianteplie.com izmir escort
escort sanliurfa escort siirt
porno
free porn movies hd porn movies
huluhub.com