Новини

День Знань

01.09.2022

Вітаємо з Днем Знань та початком 2022-20023 навчального року! Нехай кожен новий день наближає нас до Перемоги та дає сил й наснаги у навчанні!

Шановні кандидати до вступу в ліцей!

25.07.2022

Інформуємо, що на ваші електронні адреси надіслані листи-виклики про дату та час прибуття в ліцей для складання комплексного вступного іспиту та фахових випробувань.
Якщо ви не отримали лист-виклик, насамперед перевірте папки зі спамом або небажаною поштою, щоб переконатися, що лист не був направлений туди. Також внесіть адресу vmillicey@gmail.com до списку безпечних відправників для будь-якої програми, яка блокує спам. Якщо все ж не вдається знайти лист-виклик, повідомте про це на vmillicey@gmail.com.

Кандидатам до вступу в ліцей!

16.07.2022

Шановні кандидати до вступу в ліцей!
Орієнтовна дата початку вступних іспитів у 2022 році – 10 серпня.
На ваші електронні адреси будуть надіслані листи-виклики з детальними вказівками щодо дати та часу прибуття в заклад для складання комплексного вступного іспиту та фахових випробувань.

Випускний 2022

22.06.2022

З останнім відлунням ліцейного дзвінка ліцеїсти-випускники Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні пішли у доросле життя з вірою у мирне майбутнє та Перемогу!

30-та річниця створення Збройних сил України

07.12.2021

6 грудня в 30-ту річницю створення Збройних сил України у нашому навчальному закладі відбулися урочисті заходи з нагоди відкриття реконструйованої будівлі №1 та новозбудованого спортивного майданчика, у рамках Програми «Спроможна школа для кращих результатів» у 2021 році.

Починаючи з 2016 року, коли Рішенням Волинської обласної ради від від 12.10.2016 №8/28 на баланс ліцею було передано «Волинський обласний санаторій матері і дитини «Турія», розпочався непростий період відновлення та розвитку.

Велике будівництво об’єднало довкола спільної мети небайдужих людей, які розуміють, що кращі інвестиції в майбутнє – це здорова та освічена молодь.

Завдяки підтримці та розумінню влади, батьків та небайдужих громадян, ліцеїсти мають можливість удосконалювати свої фізичні уміння та навчатися у сучасних комфортних умовах.